Tıp merkezimiz, 01.07.2019 yılında Antalya’nın Kepez bölgesinde  kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren “Hizmet’de Kalite, Sağlıkta Güven” ilkesini rehber edinerek halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır.

5 katlı olup 2.000 m2 kapalı alana sahip olmasıyla birlikte 16 poliklinik muayene odası, 4 adet yataklı hasta odası(merkezi ısıtma sistemi,kablolu led tv,buzdolabı,duş,wc) ameliyathane,fizik tedavi ünitesi,  tıbbi görüntüleme birimi,merkezi laboratuvar,odyoloji-solunum,endoskobi ve kolonoskobi, GETAT kapsamında(ozon ünitesi, biorezonans) ve 7/24 acil servisimiz bulunmaktadır.

Cerrahi tıp merkezi olmamızdan dolayı  teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir 12 uzman doktor kadrosu ile her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar yapılmaktadır.

Sağlık bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir tıp merkezi olduğumuz için covid-19 PCR ve antikor testleri özel PCR laboratuvarımızda hızlı ve güvenilir sonuç vermekteyiz

Sağlık ve ehliyet raporları,işe giriş ve psikoteknik raporlarınızıda kurumumuzdan rahatlıkla temin edebilirsiz.

Kurulduğu ilk günden bu yana son teknoloji tıbbi cihazları, konusunda uzman ve güler yüzlü personeli Antalya ve çevre illerine kaliteli, hızlı ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan ve bunu büyük ölçüde başarmanın haklı gururunu yaşayan Özel Şelale Tıp Merkezi gelecekte de son teknolojiye sahip donanımın ve yeni çağdaş projeleriyle sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi bir adım daha ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için